تلفن های همراه، امروز به عضو جدایی ناپذیر زندگی ما بدل شدند. کمتر کسی منکر این موضوع میشود که در حال حاضر، تلفن های همراه یکی از ابزارهای ضروری در زندگی ما هستند. با این حال شرایط اقتصادی حاکم بر مردم و قیمت بالای تلفن های هوشمند باعث شده بسیاری از هموطنان شرایط خرید یک گوشی هوشمند با کیفیت را نداشته باشند.

فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه به عنوان همکار تجاری سایت تخصصی اکسپریا، همواره سعی بر آن داشته تا بهترین شرایط ممکن برای یک خرید مطمئن را فراهم کند. ارائه بهترین قیمت های موجود، سرعت در ارسال کالا و پشتیبانی بالا از ویژگی های فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه است.

در تازه ترین اقدام، فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه چاره ای اندیشیده تا علاقه مندان به سونی در ایران بتوانند گوشی های اکسپریا را با شرایط متفاوت خریداری کنند. این فروشگاه، نه تنها محصولات سونی، بلکه تمامی محصولات موجود در فروشگاه را به صورت اقساطی به فروش میرساند. طبق شرایط جدید فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه، بوسیله چک کارمندی یا غیر کارمندی، تمامی محصولات به صورت قسطی با اقساط حداکثر 24 ماهه قابل سفارش هستند. شرایط خرید اقساطی فروشگاه نگین خاورمیانه به شرح زیر است:

پیش پرداخت یک چهارم مبلغ کل فاکتور … مابقی تا سقف 24 ماه اقساط
میزان خرید شما باید حداقل یک میلیون تومان و حداکثر آن به میزان اعتبار شما نزد بانک بستگی دارد.
تخفیفات سایت مختص خرید نقدیست و در خرید اقساطی قیمت اصلی کالا لحاظ خواهد شد.
اگر با دسته چک شخص دیگری قصد خرید دارید باید اطلاعات ایشان را وارد کنید.
در صورتی که امکان ارائه چک به تعداد اقساط کالا را ندارید،‌ می‌توانید در ازای هر دو یا سه قسط یک چک ارائه دهید.

اگر شما هم به دنبال خرید افساطی گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و یا سایر محصولات الکترونیکی بودید، این فرصت ویژه را که فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه برای شما فراهم کرده از دست ندهید. اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی این فروشگاه را از لینک زیر دنبال کنید.

خرید اقساطی محصولات در نگین خاورمیانه