Z5_Premium_chrome__3425565b
با نگاهی به سابقه سونی در نامگذاری گوشی های هوشمند خود مشاهده میکنیم که واژه هایی مثل Ultra و یا Plus پیش از این در کنار نام پرچمداران سونی قرار گرفته بود. اما امسال سونی برای اکسپریا Z5 برای اولین بار از واژه پریمیوم استفاده کرد تا نشان دهد اکسپریا Z5 Premium سونی محصولی متفاوت با آنچه در گذشته مشاهده کرده ایم خواهد بود.

اکسپریا Z5 Premium بدون هیچگونه تردیدی در حال حاضر یکی از بهترین اسمارت فون های موجود در بازار است که از نظر قیمت نیز در بالاترین رده های بازار قرار میگیرد. در بازار کشور ما تعداد انگشت شماری از گوشی های هوشمند هستند که برای خرید آنها بیشتر از 2 میلیون تومان هزینه کنید. اکسپریا Z5 Premium یکی از این دستگاه هاست که شاید تنها نماینده سونی در این رده از بازار نیز به حساب بیاید.

وقتی صحبت از یک گوشی هوشمند گران قیمت میشود امکان ندارد که نام گوشی های آیفون به میان آورده نشود. حالا در بین گوشی های گران قیمت بازار نسل جدید آیفون ها در کنار اکسپریا Z5 Premium هستند که اعلاترین گوشی های بازار را تشکیل میدهند. برای آنهایی که بدون توجه به هزینه و قیمت ها قصد خرید یک گوشی هوشمند لوکس را دارند اکسپریا Z5 Premium سونی و آیفون 6s Plus اپل دوراهی بسیار دشواری را در سر راه او ایجاد میکنند.

از بین این دو دستگاه یعنی اکسپریا Z5 Premium و آیفون 6s Plus کدامیک در قملرو اسمارت فون های لوکس بازار فرمانروایی میکند؟ کدامیک در برابر دیگری سرعت بیشتری در اجرای برنامه ها و عملکرد کلی دارد؟ کدامیک صفحه نمایش برتری نسبت به دیگری دارد؟ کدامیک دوربین به مراتب بهتری دارد؟ و سوالات دیگری که همه میتواند با مشاهده یک ویدئوی جذاب و کامل به پاسخ برسند! ویدئویی که مشاهده میکنید مقایسه ای جالب از دو گوشی نامبرده است که تا حدودی میتواند عملکرد این دو دستگاه را در کنار هم محک بزند. دعوت ما از شما برای تماشای این ویدئو و شرکت در بخش نظرات را پذیرا باشید.