untitled

در بین گوشیهای هوشمند جدید،وجود اسپیکر آن هم از نوع استریو در جلوی گوشی کمتر دیده میشود بنابراین، این ویژگی در گوشی قدرتمند HTC One یک امتیاز کلیدی محسوب میشد زیرا صدای فراگیرتری را به گوش کاربر میرساند.اما اکنون سونی با به کارگیری اسپیکرهای استریو در پرچمدارهای جدید خود یعنی اکسپریا Z2 و اکسپریا تبلت Z2،لذت صدای فراگیر را به ارمغان آورده است.

همانطور که میدانید اچ‌تی‌سی از یک جفت اسپیکر در گوشی htc one بهره میبرد و از آن با نام BoomSound یاد می‌کند که پخش صدای استریو را مهیا میکند.به همین جهت این شرکت ادعا میکند که صدای بسیار واضح تر و غنی تری را به گوش شنونده میرساند که در بین گوشی های هوشمند کم نظیر است! اما سونی مثل همیشه نشان داد که در هیچ تکنولوژی  ارایه شده ای که مربوط به محصولات این شرکت ژاپنی است،عقب تر نخواهد ماند و حتی  همیشه نیز یک گام  جلوتر از دیگر رقباست!

اکنون با مشاهده ویدیوی زیر میتوانید گوشی دادن به موسیقی را در هر دو گوشی در شرایط یکسان تجربه کنید.هرچند که نمیتوان این تست را به عنوان تست قطعی و دقیق اعلام کرد زیرا قطعا صدای جمعیت و هیاهو در سالن کنفرانس مطبوعاتی در بارسلون کمی از دقت آن می کاهد.

untitled
تماشا و دانلود ویدیو در ویدیوسنتر سایت تصصی اکسپریا

xperiablog