t3_smartband_sth30_purpel_4

اکسپریا T3 تا به امروز در چندین کشور عرضه شده که با استقبال خوبی نیز از سوی خریداران رو به شد. این اسمارت فون 5.3 اینچی به تازگی نیز در کشور ما ورود پیدا کرده است. هرچند که قیمت اولیه این دستگاه در کشور ما بیش از حد انتظار بالاست، اما با امید به کاهش قیمت آن در روزهای آینده میتواند گزینه خوبی برای آنهایی باشد که با پول کم قصد خرید یک اسمارت فون قدرتمند را دارند.

 

اکسپریا T3 یک اسمارت فون 5.3 اینچی است که با پردازنده 4 هسته ای 1.4 گیگاهرتزی در سطح میان رده های بازار قرار میگیرد. اکسپریا T3 در سطحی قرار گرفته که سال جاری سونی دو محصول دیگر نیز با نام های اکسپریا T2 و اکسپریا M2 را به بازار روانه کرده و یک مدل دیگر با نام اکسپریا C3 را نیز آماده عرضه کرده است. به همین خاطر اکسپریا T3 برای رقابت با همنوعان خود نیز در این سطح کار سختی را در پیش رو دارد.

 

اما به نظر میرسد اکسپریا T3 در اولین مرحله یک گام از رقبای نامبرده خودش پیشی گرفته است. در تست های بنچمارک گرفته شده از این دستگاه توسط سایت معتبر GSMARENA نتایج بدست آمده برای اکسپریا T3 به عنوان یک مدل میان رده بسیار قابل قبول به نظر میرسد. اکسپریا T3 در این رده علاوه بر برادرانش ، رقبای دیگری چون Motorola Moto G, HTC Desire 816, HTC One mini 2 را مقابل خودش میبیند. اکسپریا T3 در این بخش و در برابر رقبای خود نتیجه قابل قبولتری را کسب کرده است. نتایج بدست آمده از بنچمارک اکسپریا T3 را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 

10

11

1

2

5

6

7

8

9

3

4