gsmarena_001
با ورود اکسپریا C به بازارهای داخلی کم کم اخبار مربوط به این تلفن هوشمند برای ما جذاب تر از قبل میشود. بر همین اساس نتایج تست باتری این گوشی نیز به تازگی منتشر شده که با هم مشاهده خواهیم کرد. این گوشی از یک باتری 2,390mAh بهره میبرد که با توجه به پردازنده کم مصرف خود میتوان از آن انتظار عمر طولانی باتری را داشته باشیم.

در بخش تماس تلفنی این اسمارت فون امتیاز متوسطی را به دست آورده است. این تلفن هوشمند قابلیت 13 ساعت و 29 دقیقه تماس مداوم را بوسیله باتری خود دارد. در این زمینه اکسپریا Z1 با 26 ساعت تماس مداوم همچنان برترین تلفن هوشمند از این نظر میباشد.
1

در بخش مرور وب نتیجه برای این اسمارت فون فوق العاده بوده است. پردازنده کم مصرف و همچنین رزولیشن پایین صفحه به این گوشی کمک کرده تا بالاتر از تمامی اسمارت فون های بازار از نظر دوام باتری در زمینه مرور صفحات وب قرار بگیرد. این گوشی توان مرور صفحات وب به مدت 12 ساعت و 45 دقیقه را بدون نیاز به شارژ کردن دارد.
2

اما در بخش ویدئو نیز نتایج نسبتا قابل قبول است. در این بخش مدت زمان مصرف به 12 ساعت 53 دقیقه رسیده که هرچند نسبت به برخی رقبای موجود در بازار امتیاز کمتری به حساب می آید اما در بین محصولات سونی بالاترین امتیاز محسوب میشود.

3

در بخش استقامت در حالت استندبای نیز این گوشی به نتیجه 68 ساعت رسید که امتیاز بسیار خوبی به حساب می آید.
gsmarena_002

با توجه به پردازنده کم مصرف این گوشی و همچنین رزولیشن پایین صفحه نمایش ، نتایج بدست آمده قابل قبول است، اگر شما به دنبال یک اسمارت فون با دوام باتری بالا هستید اکسپریا C میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

gsmarena