gsmarena_001 (1)
مردم همواره به دنبال بهترین ها هستند و برای به دست آوردن آنها نیز گاهی انتظار زیادی میکشند. داشتن یک اسمارت فون با امکانات کامل و ویژه اهمیت زیادی برای بسیاری از ما دارد. سخت افزار قوی ، دوربین با کیفیت ، نسخه نرم افزاری به روز و … عواملی هستند که در انتخاب ما نقش بسزایی را ایفا میکنند.

بر طبق نتایج تحقیقاتی که به تازگی در انگلستان به عمل آمده است مشخص شده بیشتر کاربران بعد از گذشت 4 ماه از تلفن همراه خود خسته شده و در پی خرید یک محصول جدید با امکانات عالی تر هستند. جالب اینجاست که یک چهارم از این افراد در همان ماه اول از گوشی خود خسته میشوند. در این بین دو سوم از مردم گفته اند که بعد از گذشت 3 الی 4 ماه سعی در تعویض تلفن همراه خود دارند حتی اگر گوشی فعلی آنها نیز به درستی و بدون مشکل کار کند.
دیوید جانسون مدیر کل O2 در اظهار نظری گفته است. با سرعت پیشرفت فناوری و معرفی محصولات با قابلیت های جدید جای تعجب نیست اینکه شادی مردم از خرید یک گوشی جدید به زودی پایان بیابد و محصولات جدید آنها را به خرید یک تلفن همراه جدیدتر ترغیب کند.

البته نتایج این بررسی را نمیتوان به صورت مطلق در نظر گرفت. چرا که برخی از مردم هستند که مدت زیادی حتی چند سال از یک تلفن همراه استفاده میکنند بدون اینکه سعی در تغییر آن و خرید تلفنی جدید داشته باشند. اما شما چطور ؟ آیا به تلفن همراه خود وفادار هستید و مدت زیادی را با آن سپری میکنید یا خیلی زود تلفن همراه فعلی شما دلتان را زده و سعی در خرید یک محصول جدید با امکانات بیشتر هستید ؟

xperiablog