sony-movie-creator-c1

سونی موبایل پس از حدود 1 ماه نسخه اصلی برنامه اختصاصی Movie Creator خود را به نسخه ای جدید بروزرسانی کرد. سونی تا به امروز نسخه هایِ مختلفی از برنامه مذکور را منتشر کرده بود، اما پایِ بسیاری از این نسخه ها به گوگل پلی باز نشده بود. اما بروزرسانی هایِ پیشِ رو راهی پلی استور شده اند.

در تغییرات نسخه قبل همانطور که اشاره شده بود، سونی چند ویژگی جدید و جالب را افزوده بود، اما مهمترین ویژگی اضافه شده به نسخه قبل، پشتیبانی رسمی از اَندروید 7.0 نوقا بود. همچنین، سونی در نسخه قبل برایِ کاربران ویژگی بسیار خاصی را فراهم کرده بود که توسط آن میتوانستند نظم و ترتیب قرارگیری ویدئوها یا عکس ها را به صورت دستی تنظیم کنند.

اما نسخه پیشِ رو که ساعاتی پیش از طریق پلی استور گوگل در دسترس کاربران قرار گرفته است، با توجه به ارتقایِ یکی از شماره هایِ اصلی ساخت تغییری با خود به همراه ندارد و سونی اشاره میکند که تنها مشکلات گزارش شده از سویِ کاربران و مشکلات کشف شده در نسخه قبلی این برنامه را برطرف کرده است.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Movie Creator خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت نسخه جدید آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید آخرین نسخه این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور