Screen off c1

بی شک همه ما در طول روز بارها و بارها صفحه گوشی خود را روشن و خاموش میکنیم و این کار به وسیله دکمه پاور دستگاه صورت میگیرد. سونی از گوشی اکسپریا Z2 قابلیت Double Tap To Wake ( فراخوانی صفحه نمایش دستگاه با 2 بار ضربه زدن به صفحه ) را به گوشی هایِ پرچمدار خود افزود و این قابلیت تا به امروز بر رویِ آخرین پرچمداران سونی نیز موجود میباشد.

اما چه راهی برای خاموش کردن صفحه نمایش گوشی بدون نیاز به لمس دکمه پاور میباشد؟ پاسخ شما ساده است، استفاده از یکی از ویجت هایِ خاموش کننده صفحه نمایش. در پلی استور گوگل ده ها نرم افزار برای خاموش کردن صفحه نمایش دستگاه وجود دارد، اما نرم افزاری که این هفته قصد معرفی آن را داریم، بدون شک بهترین و سبک ترین نرم افزار برای فعالسازی قابلیت مذکور است.

نرم افزار Screen Off همانطور که از نامش پیداست، یک نرم افزار مخصوص برای خاموش کردن صفحه نمایش گوشی یا تبلت اَندرویدی شما تنها با یک اشاره است. این نرم افزار همانطور که اشاره شد، از حجــم بسیار کمــی برخوردار است ( 30 کیلوبایت ) و یکی از نرم افزارهایِ پرکاربرد و پرطرفدار در پلی استور گوگل میباشد.

این نرم افزار با حدود 100.000 نصب فعال در گوگل پلی و امتیازِ بالایِ 4.5/5 از گوشی ها و تبلت هایی که مجهز به اَندروید 4.0 و بالاتر هستند به خوبی پشتیبانی میکند و نیازی به دسترسی روت هم ندارد. اگر گوشی اَندرویدی شما از قابلیت Double Tap To Wake پشتیبانی میکند، با استفاده از این نرم افزار میزان وابستگی شما به دکمه پاور دستگاهتان تقریباً به صفر میرسد.

متأسفانه این نرم افزار تنها برای چند کشور در دسترس است و امکان دانلود کردن این برنامه از طریق پلی استور گوگل برای کاربران ایرانی فراهم نمیباشد، اما ما آخرین نسخه این برنامه را برای شما در پلی استور اختصاصی اکسپریا قرار داده ایم. اگر به این نرم افزار علاقه مند شده اید، توصیه میکنیم فرصت را از دست ندهید و هر چه سریعتر نرم افزار Screen Off را تجربه کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور