Untitled

اگر شما در استفاده از جستجوی صوتی با نرم افزار Ok Google در گوشی اندرویدتان خسته شده اید،پس بدانید که اکنون مایکروسافت با ارائه نسخه جدید نرم افزار Torque Search ،پشتیانی از گوشی های اندروید را نیز به ارمغان آورده است.

در این نرم افزار شما میتوانید به آسانی و با shake کردن یا تکان دادن گوشی،جستجوی صوتی این نرم افزار را اجرا و در حالت آماده به کار قرار دهید. این نرم افزار پیش از این برای سیستم عامل اندرویدویر و ساعت های هوشمندی که از این سیستم عامل بهره میبردند،عرضه شده بود و کاربر با تکان دادن مچ دست، این نرم افزار را اجرا نموده و از قابلیت جستجوی صوتی آن استفاده میکرد.

تا امروز حدود 10000 دانلود از این نرم افزار،نسخه مخصوص اسمارت واچ آن،صورت گرفته است. اما مایکروسافت تصمیم گرفته به منظور بالا بردن سهام خود،این نرم افزار را برای گوشی های اندروید نیز عرضه کند. پس اکنون شروع کنید،نرم افزار را نصب کنید،shake کنید و هر چیزی را که میخواهید بوسیله فرمان صوتی جستجو کنید، زیرا این نرم افزار با درآمیختن توانایی ویژگی تشخیص صدا و تکنولوژی جستجوی قوی،پاسخ خوب و به روزی در مورد فرمان های شنیده شده ارائه خواهد داد!

نرم افزار Torque Search از امروز به صورت رایگان و با پشتیبانی از تمامی گوشی های اندروید که از ورژن 4.3 به بالای این سیستم عامل استفاده میکنند،قابل دریافت میباشد.

دانلود Torque Search از گوگل پلی