album1

سونی موبایل نسخه جدیدی از برنامه آلبوم اکسپریا را با شماره ساخت 8.2.A.0.18 منتشر کرد. این بروزرسانی که پس از گذشت تقریباً چند ماه از آخرین بروزرسانی برای برنامه مذکور منتشر شده است، یک بروزرسانی نسبتاً بزرگ برایِ برنامه آلبوم محسوب میشود، اما در قسمت تغییرات آن به جز یک ویژگی جدید و برطرف سازی مشکلات به موضوع دیگری اشاره نشده است.

سونی در آخرین نسخه بتایِ برنامه آلبوم یک ویژگی جدید یا در واقع بهتر است بگوییم یک تب جدید به منویِ برنامه آلبوم اضافه کرده بود. نام این تب جدید Xperia Camera بود، که به شما تمامی فیلم ها و عکس هایِ ثبت شده توسط دوربین گوشی هوشمندتان را نشان میداد. این تب هم اَکنون از نسخه بتا به نسخه اصلی راه پیدا کرده است و کاربران میتوانند از آن در آخرین نسخه اصلی برنامه آلبوم بهره ببرند.

همچنین، در کنار این ویژگی نسبتاً جدید، سونی باز هم تمرکز ویژه خود را بر رویِ برطرف سازی مشکلات برنامه اختصاصی آلبوم گذاشته است. گفتنی است که برخی از کاربران گمانه زنی هایی درباره حل مشکل دیر لود شدن عکسها در بروزرسانی اَندروید 7.0 با این نسخه سخن به میان آورده بودند، اما با تست هایِ انجام شده توسط سایت تخصصی اکسپریا مشکل مذکور همچنان پابرجاست ( با تشکر از کاربر Dani Al ).

سونی روز به روز در حال کار کردن بر رویِ نرم افزارهایِ اختصاصی خود و بهبود عملکرد آنها میباشد. برنامه آلبوم نیز یکی از برنامه هایی است که کاربران محصولات سونی ارتباط خاصی با آن برقرار کرده اند و به یکی از محبوب ترین برنامه هایِ اختصاصی سونی در بین گوشی هایِ هوشمند اکسپریا تبدیل شده است.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Album خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور