سونی معمولا به برنامه های اختصاصی خود از جمله موزیک و آلبوم توجه ویژه ای دارد. این توجه را از به روزرسانی های متعدد آنها که مدام در حال توسعه هستند میکنیم. آپدیت هایی که شاید هر کدام به تنهایی حاوی تغییرات زیادی نباشند، اما تعدد آنها در کنار هم، تغییرات گسترده ای را در برنامه های سونی طی یک دوره زمانی کوتاه نشان میدهد.

موزیک اکسپریا یکی از برنامه هایی است که سونی به دو صورت آن را توسعه میدهد. یکی در قالب نسخه بتا و دیگری در قالب نسخه اصلی که امروز بعد از مدت ها نسخه اصلی این برنامه توسط سونی به روزرسانی شده است. برنامه موزیک سونی با به روزرسانی جدید به شماره ساخت 9.3.13.A.0.1 ارتقا پیدا کرده است.

این نسخه در مقایسه با آخرین نسخه ای که حدود دو ماه قبل منتشر شده بود تغییر خاصی ندارد. جزء بهبود در عملکرد و رفع ایرادات نسخه قبل مورد دیگری در نسخه جدید برنامه موزیک که امروز منتشر شده دیده نمیشود.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Music خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت نسخه جدید آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید آخرین نسخه این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور