بازی Fortnite یکی از بازی های محبوب است که حدود دو ماه قبل، سامسونگ در هنگام معرفی گلکسی نوت 9 به پشتیبانی گوشی جدید خود از این بازی افتخار کرد. بعد از معرفی گلکسی نوت 9 خبر رسید که این بازی برای دیگر گوشی های سامسونگ و در مرحله بعدی برای سایر گوشی های اندرویدی نیز منتشر خواهد شد.

امروز همان روزی است که سازندگان بازی Fortnite خبر از عرضه بازی محبوب خود برای دیوایس های اندرویدی دادند. البته بازی Fortnite پیش نیازهایی دارد که هر گوشی اندرویدی توانایی اجرای آن را ندارد. حداقل نسخه اندروید 8.0 با پردازنده 64 بیتی، حداقل رم 3 گیگابایت و پردازنده گرافیکی Adreno 530 و بالاتر یا Mali-G71 MP20 و بالاتر از پیش نیازهای نصب و اجرای این بازی است.

به این صورت شرکت سازنده لیستی از گوشی های اندرویدی که از بازی Fortnite پشتیبانی میکنند را اعلام کرد که در بین آنها نام 9 گوشی از سونی دیده میشود. اکسپریا XZ3، اکسپریا XZ2، اکسپریا XZ2 Premium، اکسپریا XZ2 Compact، اکسپریا XZ1، اکسپریا XZ1 Compact، اکسپریا XZ Premium، اکسپریا XZs و اکسپریا XZ گوشی هایی هستند که کاربران آنها میتوانند بازی Fortnite را نصب و از آن لذت ببرند.

منبع: