از امروز، SoftKey در حال بروزرسانی نسخه ی اندروید از اپلیکیشن سوییفت کی می باشد. قابلیت های جدید موجود در این نسخه عبارتند از:  SwiftKey Hub، سه تم جدید پیش فرض و سه سه تنظیم جدید کنتراست ( روشن، تیره و کنتراست بالا ). این آپدیت همچنین ایموجی های جدید موجود در اندروید 8.0 را پشیتبانی می کند و از هفت زبان جدید نیز پشتیبانی خواهد کرد. این زبان های جدید عبارتند از: Bislama, Limburgish, Lower Sorbian, Makhuwa, Nuosu, Silesian و Venetian. با این زبان های جدید، حالا سوییفت کی از 205 زبان در دنیا پشتیبانی می کند.

با استفاده از اپلیکیشن SwiftKey، شما می توانید به صورت هم زمان بروی تبلت یا گوشی هوشمند خود از پنج زبان کیبرد استفاده نمایید. برای این کار هم نیازی به سوییچ کردن کیبردها و لایه ها نمی باشد. علاوه بر این ها، این کمپانی اعلام کرده است که قصد توسعه ی پشتیبانی این اپلیکیشن از زبان های بیشتر را هم دارد.

اگر از افرادی هستید که از هشتگ ها زیاد استفاده می کنید، این کیبرد می تواند هشتگ های ترند و محبوب را به شما پیشنهاد دهد. این کیبرد در حال حاضر بیش از 250 میلیون کاربر دارد و یکی از محبوبترین کیبردهای اندروید به شمار می رود. در صورتی که هنوز این کیبرد را بروی دستگاه خود نصب نکرده اید، می توانید با کلیک بروی این لینک آنرا نصب نمایید.

منبع: