sony-xperia-z5-compact-med-mdr-10rc-z5c-135369

سونی موبایل دقایقی پیش نسخه بتایِ برنامه اختصاصی Music خود را به نسخه ای جدید بروزرسانی کرد. به نظر میرسد این نسخه با خود تغییرات زیادی به همراه دارد و از این رو این بروزرسانی یک بروزرسانی بزرگ برای برنامه مذکور محسوب میشود.

حالا تصاویر آلبوم ها و ترک هایِ قابل پخش از طریق برنامه Music میتوانند دارایِ رزولوشن هایِ متفاوتی باشند و فرقی در بزرگ و کوچک بودن آنها نیست؛ چون این نسخه از برنامه Music Beta قابلیت همگام سازی تصویر آلبوم ها و ترک ها را با صفحه نمایش گوشی کاربر دارد.

سونی یک بخش جدید به برنامه Music Beta با نام « Sense Me » اضافه کرده است، که هنوز از کارایی دقیق آن اطلاعات خاصی موجود نمیباشد. سونی در نهایت در این نسخه سیستم ویرایش جزئیات آهنگ هایِ قدیمی خود را نیز به کلی کنار گذاشت و حالا نسخه بتایِ برنامه موزیک سونی دارایِ سیستم بهبود یافته و جدید ویرایش جزئیات آهنگ ها و آلبوم هاست.

حالا کاربران میتوانند با لمس ویجت برنامه Music در هوم اکسپریا یا در نوار اعلانیه ها وارد آهنگ در حال پخش شوند و همچنین، وقتی کاربر در حال پخش یک آلبوم یا ترک خاصی به صورت مجزاست و در صفحه اصلی نرم افزار گشت و گذار میکند، با توجه به وضعیت آهنگ مد نظر صفحه به صورت اتوماتیک به سمت پایین یا بالا اسکرول خواهد شد.

Music Beta نسخه اولیه برنامه Music سونی است، که معمولا پیش از انتشار هر نسخه رسمی منتشر شود. Music Beta همیشه قبل از انتشار یک نسخه جدید از برنامه موزیک اکسپریا به عنوان یک نسخه اولیه ارائه میشود و بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی تبدیل به نسخه نهایی میگردد. معمولا Music Beta امکاناتی بیشتر از نسخه اصلی برنامه Music را با خود به همراه دارند اما ممکن است برخی ایراداتی نیز در دل خود جای داده باشند.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق صفحه اختصاصی سونی موبایل در شبکه اجتماعی گوگل پلاس در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Music Beta خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت نسخه جدید آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید آخرین نسخه این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور