stereo-bluetooth-headset-sbh70-your-favourite-tracks-loud-and-clear-a2ade1e3200cb13b372e344169e1e689-940
نسخه بتای برنامه موزیک سونی این روزها به روزرسانی های متعددی را تجربه میکند. در فاصله ده روز از انتشار آپدیت قبلی باز هم سونی نسخه ای جدید از این برنامه را منتشر و در اختیار کاربران خود قرار داده است.

در این نسخه گزینه Throw به منوی Cast منتقل شده و گزینه My library یکبار دیگر به منوی اصلی برنامه اضافه شده است. همچنین امکان ویرایش اطلاعات حالا توسط این نسخه در اندروید مفهومی سونی نیز امکان پذیر خواهد بود.

Music Beta نسخه اولیه برنامه Music سونی است، که معمولا پیش از انتشار هر نسخه رسمی منتشر شود. Music Beta همیشه قبل از انتشار یک نسخه جدید از برنامه موزیک اکسپریا به عنوان یک نسخه اولیه ارائه میشود و بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی تبدیل به نسخه نهایی میگردد. معمولا Music Beta امکاناتی بیشتر از نسخه اصلی برنامه Music را با خود به همراه دارند اما ممکن است برخی ایراداتی نیز در دل خود جای داده باشند.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق صفحه اختصاصی سونی موبایل در شبکه اجتماعی گوگل پلاس در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Music Beta خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت نسخه جدید آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید آخرین نسخه این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور