androidpit-android-marshmallow-wallpapers-2-w782
همانطور که در جریان هستید سونی از ماه گذشته نسخه ای بتا از اندروید 6.0 مارشمالو را در اختیار برخی از کاربران گوشی های اکسپریا Z2، اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact قرار داد تا آخرین مراحل تست و آزمایش مارشمالو را پیش از ارائه رسمی بگذرانند.

بعد از یک فاصله چند هفته ای، سونی نسخه جدیدی از اندروید بتای مارشمالو را برای کاربران این گوشی ها عرضه کرده که در آن ها بسیاری از مشکلات موجود در نسخه های قبل رفع گردیده است. این نسخه با شماره ساخت 23.5.A.0.57 در اختیار کاربرانی قرار گرفته که در این طرح ثبت نام کرده و واجد شرایط لازم بودند.

از جمله مشکلاتی که در این نسخه سونی نسبت به رفع کامل آنها اقدام کرده میتوان به حل خاموش شدن صفحه نمایش در صفحه اصلی، مشکل در هنگام حذف مخاطبین، مشکل توقف موزیک هنگام پخش در پلیر، مشکل برنامه جیمیل و همچنین حل برخی مشکلات ریز دیگر و پایداری مشهود و بهبود عملکرد کلی این نسخه اشاره کرد.

سونی همچنان در تلاش است تا عرضه نهایی اندروید مارشمالو را با کمترین نقص به انجام برساند و بر خلاف گذشته که شاهد بودیم بعد از به روزرسانی ها کاربران با ایراداتی مواجه میشدند این بار سونی سعی دارد تا پیش از عرضه نهایی نسبت به رفع تمامی مشکلات اقدامات لازم را انجام دهد.

منبع: