طرح بتای برنامه ها پروژه ای موفق از جانب سونی است که در دو سال اخیر به بسیاری از برنامه ها راه پیدا کرده است. آزمایش قابلیت های جدید در قالب یک نسخه بتا باعث شده تا با بازخوردهای کاربران قابلیت های مورد نیاز به گوشی های اکسپریا وارد شود.

یکی از برنامه هایی که در طرح بتا شرکت داده شده لانچر اختصاصی اکسپریا است که به روزرسانی های متعددی را هم دریافت کرده است. سونی حدود یک ماه قبل، چند ویژگی جدید را با یک به روزرسانی بزرگ به لانچر اکسپریا وارد کرد. حالا این لانچر مجدداً به روزرسانی شده و قابلیت های جدید و بسیار جذابی را در خود جای داده است.

این نسخه به عنوان جدیدترین نسخه بتای لانچر اختصاصی اکسپریا با شماره ساخت 11.0.A.0.1 به انتشار رسیده است. یکی از جذاب ترین قابلیت ها که در این نسخه مشاهده کردیم، اضافه شدن حالت سوئیپ به لانچر است. به این صورت که با کشیدن دست از پایین به بالا در صفحه اصلی، منوی برنامه ها باز میشود. حتی در تنظیمات اصلی لانچر، گزینه ای برای پنهان کردن دکمه منوی برنامه ها گنجانده شده تا دسترسی به منوی برنامه تنها با همان حالت سوئیپ فعال باشد.

همچنین در این نسخه، گزینه ای برای انتخاب حالت 6×4 و 6×5 به منوی برنامه ها اضافه شده است. در نسخه قبل حداکثر حالت 5×5 برای چینش آیکون برنامه ها وجود داشت که حالا یک ردیف بیشتر برای برنامه ها را میتوان انتخاب کرد. همچنین سرعت و عملکرد این لانچر نیز در آپدیت جدید بهبود داشته است.


این نسخه از لانچر بتای اکسپریا هم اکنون از طریق پلی استور اختصاصی اکسپریا برای دانلود در دسترس شما علاقه مندان به محصولات اکسپریا قرار دارد. اگر قصد تست کردن قابلیت های جدید برنامه مذکور را دارید، فرصت را از دست ندهید و هر چه سریعتر جدیدترین نسخه بتای برنامه لانچر اکسپریا را بر روی محصول اکسپریای خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور