طرح بتای برنامه ها پروژه ای موفق از جانب سونی است که در دو سال اخیر به بسیاری از برنامه ها راه پیدا کرده است. آزمایش قابلیت های جدید در قالب یک نسخه بتا باعث شده تا با بازخوردهای کاربران قابلیت های مورد نیاز به گوشی های اکسپریا وارد شود.

یکی از برنامه هایی که در طرح بتا شرکت داده شده لانچر اختصاصی اکسپریا است که به روزرسانی های متعددی را هم دریافت کرده است. سونی حدود یک ماه قبل، چند ویژگی جدید را با یک به روزرسانی بزرگ به لانچر اکسپریا وارد کرد. حالا این لانچر مجدداً به روزرسانی شده و البته این بار بهبودهایی در عملکرد در آن ایجاد شده است.

این نسخه به عنوان جدیدترین نسخه بتای لانچر اختصاصی اکسپریا با شماره ساخت 11.0.A.0.5 به انتشار رسیده است. این به روزرسانی یک به روزرسانی تکمیلی برای نسخه قبل است که چند مشکل و ایراد را به طور کامل حل کرده است. در این نسخه مشکل بهم ریختن چینش برنامه هنگامی که کاربر اندازه صفحه نمایش را از تنظیمات تغییر میدهد، حل شده است. مشکل نمایش برنامه های غیر فعال در منوی جستجو نیز در این آپدیت از بین رفته است. چندین و چند مشکل دیگر که در عملکرد نسخه قبل برای کاربران آزاردهنده بود با این به روزرسانی رفع شده است.

این نسخه از لانچر بتای اکسپریا هم اکنون از طریق پلی استور اختصاصی اکسپریا برای دانلود در دسترس شما علاقه مندان به محصولات اکسپریا قرار دارد. اگر قصد تست کردن قابلیت های جدید برنامه مذکور را دارید، فرصت را از دست ندهید و هر چه سریعتر جدیدترین نسخه بتای برنامه لانچر اکسپریا را بر روی محصول اکسپریای خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور