برنامه آلبوم اکسپریا از جمله برنامه های اختصاصی سونی است که محبوبیت زیادی نزد کاربران دارد. سونی بر خلاف بسیاری از برنامه های اختصاصی که در ماه های اخیر دست از توسعه آنها برداشته، برنامه آلبوم را با جدیت تمام توسعه میدهد و هر از چند گاهی یک نسخه جدید را با تغییرات بسیار مهم منتشر میکند.

نسخه جدید برنامه آلبوم اکسپریا هم اکنون با شماره ساخت 9.1.A.0.12 در گوگل پلی منتشر شده است. در این نسخه میانبرهای برنامه از طریق لانچر اجازه دسترسی سریع به ویدئوها، فولدرها و عکس های دوربین را به کاربر خواهند داد. همچنین در این نسخه پشتیبانی از سرویس عکس Amazon Prime به لانچر اضافه شده و حتی 15 گیگ فضای رایگان به مدت یک سال نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است.

اما شاید مهمترین تغییر این نسخه تغییر آیکون برنامه باشد. آیکون آلبوم اکسپریا که مدت ها به این شکل و شمایل بود، از حالا با ظاهری جدید در لانچر خود را نشان میدهد. همانطور که تصویر زیر میبینید تصویر سمت راست مربوط به آیکون قدیمی و تصویر سمت چپ مربوط به آیکون جدید برنامه لانچر است که در این نسخه برای اولین بار از آن استفاده شده است.

این بروزرسانی هم اکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Album خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت و بر روی گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور