androidpit-android-marshmallow-wallpapers-2-w782
طرح اندروید مفهومی سونی از اواخر تابستان سال گذشته آغاز شد و با وجود انتشار نسخه رسمی اندروید مارشمالو برای گوشی های خانواده Z3 همچنان ادامه دارد. اندروید مفهومی سونی برای گوشی های اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact تاکنون چندین و چند نسخه مختلف را در اختیار کاربران قرار داده است.

سونی طرح اندروید مفهومی مارشمالو را همچنان ادامه میدهد و در جدیدترین اقدام خود نیز یک آپدیت جدید از آن ارائه کرده است. آپدیت جدید این طرح با شماره ساخت MOB30G.Z1.3598 امروز به انتشار رسیده که در آن قابلیت های جدیدی به چشم میخورد.

سونی در این نسخه قابلیت “Xperia Tips” را که پیش از این در سری X دیده بودیم را به اندروید مارشمالوی مفهومی وارد کرده است. Xperia Tips برنامه ای است که توسط آن، نکات مخفی در دستگاه و نیز راه های مفید برای بهینه سازی عملکرد به شما آموزش داده میشود.

به روزرسانی جدید اندروید مفهومی سونی تنها به اضافه شدن برنامه Xperia Tips ختم نمیشود. سونی در این آپدیت از آخرین پچ امنیتی گوگل که مربوط به ماه می 2016 است استفاده کرده و همچنین برخی ایرادات موجود در نسخه قبل مثل ارور انتقال برنامه ها به حافظه خارجی را حل کرده است.

منبع: