Album
سونی موبایل به روزرسانی جدیدی را برای برنامه محبوب آلبوم اکسپریا منتشر کرد که در آن تغییرات محسوسی به چشم میخورد. این به روزرسانی با شماره ساخت 7.6.A.0.8 منتشر شده و دو تغییر عمده را نیز با خود به همراه داشته است.

اولین چیزی که بعد از نصب این نسخه مشاهده میگردد تغییر آیکون برنامه است. همانند برنامه موزیک سونی آیکون برنامه آلبوم را نیز تغییر داده و اندکی روشنتر کرده است. همچنین در این نسخه بالاخره امکان تغییر پوسته برنامه نیز فراهم شده است. تم برنامه آلبوم در نسخه های بتای قبلی چندین بار بین رنگ های روشن و مشکی تغییر کرده بود که حالا هر دو رنگ به برنامه اضافه شده و امکان انتخاب آن نیز بر عهده کاربر قرار گرفته است.

سونی روز به روز در حال کار کردن بر رویِ نرم افزارهایِ اختصاصی خود و بهبود عملکرد آنها میباشد. برنامه آلبوم نیز یکی از برنامه هایی است که کاربران محصولات سونی ارتباط خاصی با آن برقرار کرده اند و به یکی از محبوب ترین برنامه هایِ اختصاصی سونی در بین گوشی هایِ هوشمند اکسپریا تبدیل شده است.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Album خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور