پس از برنامه Movie Creator که با به روزرسانی خود مشکل ناپایداری سیستمی در اندروید 7.1 را حل کرد، برنامه آلبوم اکسپریا نیز با به روزرسانی جدید خود یکی از مشکلات موجود در گوشی های سونی را از بین برد.

برنامه آلبوم اکسپریا از قدیمی ترین برنامه های سیستمی سونی است که سال ها کاربران گوشی های اکسپریا از آن استفاده میکنند. در تمامی نسخه های اندروید، آلبوم نقش گالری پیش فرض گوشی های سونی را برعهده داشت اما در این اواخر برخی از کاربران با مشکل مربوط به دیر لود شدن تصاویر رنج میبردند.

سونی امروز بعد از گذشت حدود یک هفته از عرضه نسخه بتای آلبوم، نسخه رسمی این برنامه را با شماره ساخت 8.4.A.0.4 منتشر کرد. این نسخه دقیقا همان نسخه ای است که هفته قبل به صورت بتا توسط سونی عرضه شده بود.

در تغییرات ایجاد شده در این نسخه، سونی به حل مشکلات و بهبود عملکرد اشاره میکند. اما کاربرانی که این نسخه را تجربه کردند، اعلام داشتند که مشکل تاخیر در بارگذاری تصاویر که در برخی از گوشی های سونی وجود داشت، با این به روزرسانی به دست فراموشی سپرده شد.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Album خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور