قابلیت 3D Creator یکی از جذاب ترین قابلیت های ذاتی اکسپریا XZ1 است که به صورت یک برنامه سیستمی، پس از به روزرسانی اندروید 8.0 به اکسپریا XZ Premium هم راه پیدا کرد. این برنامه هر چند که هنوز جای کار زیادی دارد، اما به عنوان یک قابلیت منحصر به فرد، سونی را سربلند کرده است.

برنامه 3D Creator که اولین نسخه از آن را در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا منتشر کرده بودیم، امروز به صورت رسمی پا به فروشگاه نرم افزاری گوگل پلی گذاشت. سونی نسخه ای جدیدتر از برنامه 3D Creator را در فروشگاه گوگل پلی به اشتراک گذاشته که تا این لحظه در اختیار هیچکدام از کاربران سونی قرار نداشت.

این نسخه که هم اکنون در گوگل پلی منتشر شده، نسخه 1.0.A.2.12 برنامه 3D Creator است که قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی های هوشمند با حداقل نسخه اندروید 8.0 را دارد. امکان نصب این نسخه فعلا برای کاربرانی که از اندروید پایینتر از 8.0 استفاده میکنند وجود ندارد، اما کاربران اکسپریا XZ Premium و اکسپریا XZ1 که این برنامه را به صورت رسمی در اختیار دارند، میتوانند از طریق گوگل پلی نسبت به آپدیت نسخه برنامه و دریافت نسخه جدیدتر اقدام کنند.

هنوز مشخص نیست که آیا این نسخه مختص کاربران سونی است یا سایر کاربران اندروید 8.0 نیز میتوانند آن را دریافت کنند. یا این که صاحبان سایر گوشی های سونی که در آینده به روزرسانی اندروید 8.0 را دریافت خواهند کرد، شانس نصب این برنامه را به صورت رسمی از گوگل پلی خواهند داشت یا خیر؟ به هر حال همین که برنامه 3D Creator پا به گوگل پلی گذاشته، یعنی سونی در اندیشه توسعه سریعتر و مداوم این برنامه است که احتمالا به صورت پیاپی شاهد به روزرسانی آن از طریق گوگل پلی خواهیم بود.

اگر شما یکی از دارندگان اکسپریا XZ Premium یا اکسپریا XZ1 هستید، هم اکنون میتوانید نسخه جدید برنامه 3D Creator را از طریق فروشگاه نرم افزاری گوگل پلی که لینک آن در ادامه قرار گرفته دریافت کنید.

دانلود برنامه 3D Creator از گوگل پلی

با تشکر از: Reza Shirinnejad