وقتی Flashtool نباشد، یک جای کار لنگ میزند. مگر میشود کاربر حرفه ای سونی بود اما برنامه Flashtool را فراموش کرد؟ نزدیک به یک سال از آخرین آپدیت برنامه Flashtool سونی میگذرد که در این مدت عدم پشتیبانی از گوشی های جدید سونی به شدت ما را دچار مشکل کرد. اکسپریا XZ Premium و اکسپریا XZ1 در سال 2017 کاربران زیادی برای خود جمع کردند. اما Flashtool نتوانست پا به پای آنان حرکت کند. عدم پشتیبانی این برنامه از گوشی های پرچمدار سال 2017 سونی سبب شد ابزارهای جایگزین روی کار بیایند که البته هیچوقت به محبوبیت Flashtool نبودند.

چند روز قبل، توسعه دهنده اصلی برنامه Flashtool نوید انتشار نسخه جدید این برنامه را داد که ساعاتی قبل این نسخه منتشر شد. نسخه جدید برنامه Flashtool با شماره 0.9.24.1 بعد از حدود ده ماه دوباره آمده است تا راحت ترین ابزار دوست داران سونی برای فلش گوشی های اکسپریا لقب بگیرد.

نسخه 0.9.24.1 پشتیبانی از گوشی های اکسپریا XZ Premium، اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 Compact را به برنامه فلش اکسپریا آورده است. البته این نسخه محدودیت ها و پیش نیازهایی برای نصب دارد. نیاز به حداقل ورژن 9 برنامه جاوا بر روی ویندوز که تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی قابل اجرا است پیش نیاز اصلی جدیدترین نسخه برنامه Flashtool است.

اگر از فضای فلش گوشی های سونی مدتی است دور شدید، دوباره به محیط سابق بازگردید. نسخه جدید برنامه Flashtool را هم اکنون به همراه پیش نیاز اصلی آن یعنی ورژن 9 برنامه جاوا در لینک زیر از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دانلود کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور