companion1-1024x659

سونی موبایل چندی پیش و در خلال انتشار بروزرسانی اَندروید 6.0 مارشمالو برایِ گوشی هایِ خانواده Z5، گوشی اکسپریا +Z3 و تبلت Z4، از نرم افزار جدید مدیریت گوشی هایِ اکسپریا پرده برداشت. این نرم افزار که Xperia Companion نام دارد هنوز در نسخه هایِ ابتدایی خود به سر میبرد و شباهت هایِ زیادی به PC Companion سابق سونی دارد.

این نرم افزار میتواند در بروزرسانی، مدیریت و حتی راه اندازی مجدد گوشی اکسپریا کمک حال شما باشد. اما اینکه اگر بخواهیم دقیق بگوییم که این نرم افزار چه تفاوت هایِ اساسی ای با نرم افزار PC Companion سونی که مدتهاست با کاربران محصولات اکسپریا همراه است دارد، نمیتوان به موضوع خاصی اشاره کرد.

برنامه Xperia Companion بعد از گذشت چند هفته نسخه ای جدید را به خود دیده است. در نسخه جدید این برنامه که با شماره 1.1.24.0 منتشر شده سونی پشتیبانی از چند گوشی جدید را به برنامه آورده است. همچنین قابلیت جدید و بسیار کاربردی بک آپ و ریستور نیز در نسخه جدید به برنامه Xperia Companion اضافه شده که کاربر میتواند به راحتی از اطلاعات نسخه ای پشتیبانی تهیه کند.
145
این نرم افزار هم اَکنون برایِ دانلود از طریق پلی استور اختصاصی اکسپریا در اختیار شما کاربران خوب محصولات سونی قرار دارد. همچنین لازم به ذکر است که نسخه اولیه منتشر شده از این نرم افزار تنها بر رویِ ویندوزهایِ 7 به بالا ( ویندوزهایِ 7، 8، 8.1 و 10 ) قابل اجراست، از این رو کاربران ویندوز XP باید همچنان از نرم افزار PC Companion استفاده کنند.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور