برنامه سرویس آپدیت اکسپریا یا همان آپدیت سنتر، ابزاری است که به صورت پیش فرض در تمامی گوشی های سونی وجود دارد. این ابزار وظیفه به روزرسانی سیستمی گوشی های اکسپریا و آپدیت برخی از برنامه های پیش فرض موجود در گوشی را بر عهده دارد.

معمولاً کمتر شاهد به روزرسانی این برنامه هستیم. چرا که سونی موبایل هر گاه نیاز به نسخه ای جدید از سرویس آپدیت اکسپریا را احساس کند، آن را در درون آپدیت های سیستمی که هر ماه منتشر میکند جای میدهد. این ابزار مدت ها بود که تغییری از نظر ظاهری نداشت، اما جدیدترین نسخه از آن به تازگی منتشر شده که تغییرات کلی در ظاهر برنامه را نشان میدهد.

این نسخه با شماره ساخت 4.0.0.A.0.8 فعلا فقط برای گوشی های سونی با اندروید 8.0 قابل دریافت است. مطابق تصویری که در ابتدای مطلب مشاهده میکنید، در این نسخه دو تب وجود دارد که در یکی آپدیت های سیستمی و دیگری آپدیت های برنامه ها را به همراه تاریخچه آخرین آپدیت ها نشان میدهد.

نسخه جدید برنامه سرویس آپدیت اکسپریا هم اکنون از طریق پلی استور اختصاصی اکسپریان قابل نصب است. اگر نسخه اندروید 8.0 اوریو را بر روی گوشی خود دارید، توصیه ما به شما این است که حتما نسخه جدید را دریافت کرده و از تغییرات ظاهری آن لذت ببرید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور