Z3styke
هفته گذشته با اتفاقی نو و آن هم افتتاح پلی استور اکسپریا همراه شما بودیم. پلی استور اکسپریا که تنها مرجع اختصاصی اکسپریا در جهان به شمار می آید ایده ای نو بود که با کمک دوستان به عمل نشست. پس از افتتاح ویدئو سنتر نیز بر آن شدیم تا یک خانه تکانی اساسی در پرتال سایت که ویترین سایت تخصصی اکسپریا نیز محسوب میشود انجام دهیم.
هفته گذشته یک به روزرسانی کوچک برای قالب سایت را مشاهده کردیم که نسخه اولیه از قالب نهایی سایت تخصصی اکسپریا بود. حالا با افتخار اعلام میکنیم قالب جدید سایت تخصصی اکسپریا با طرح و ایده ای نو هم اکنون رو نمایی میشود.
در این قالب که شاید به جرأت میتوانیم آن را یکی از خاص ترین قالب ها در بین سایت های ایران بدانیم سعی شده است تا حد امکان محیط سایت به رابط کاربری اکسپریا نزدیک شود. در این قالب قسمت های مختلف آن از رابط کاربری اکسپریا Z3 الهام گرفته شده است.

بخشی از ویژگی های اضافه شده در این قالب:

1- استفاده از تم های اصلی اکسپریا Z3 در 6 رنگ
2- استفاده از منوی دسترسی سریع مشابه با منوی اکسپریا Z3
3- استفاده از نوار هشدارها برای اطلاعیه های سایت همانند اکسپریا Z3
4- بلوک اختصاصی آخرین ارسالات شامل آخرین ارسالات انجمن، ویدئو سنتر و پلی استور با تب اختصاصی اکسپریا Z3
5- تغییر هدر سایت به والپیپر اصلی اکسپریا Z3
6- اضافه شدن صفحه کلید مجازی همانند اکسپریا Z3 با دکمه های بک، منو و هوم با کاربرد اختصاصی
7- یکپارچگی کامل رنگ تم با تمامی قسمت های سایت
8- اضافه شدن ساعت اختصاصی اکسپریا Z3 به بالای سایت
9- تغییر فونت کلی سایت
10- بهبود بخش نظرات سایت
11- تغییر بلوک حساب کاربری و ورود به سایت
12- اضافه شدن گزینه جستجو به بالای سایت
13- بهبود بخش آخرین اخبار و تغییر ظاهر کلی
14- تغییر ظاهر و بهبود بخش مطالب
15- و …

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کرده ایم در این قالب سعی شده تا حد امکان محیط سایت به رابط کاربری اکسپریا Z3 تشبیه شود. به همین خاطر ممکن است در ابتدا کمی باعث سردرگمی کاربران گردد که توضیحاتی را درباره بخش های مختلف به حضورتان میرسانیم.

 

راهنمای استفاده از قالب جدید

1- لینک های موجود در نوار بالای سایت در قالب قبلی به منوی دسترسی سریع منتقل شده است. رنگ این منو هماهنگ با تم انتخابی شما تغییر میکند. ضمن اینکه گزینه ویرایش نیز برای ویرایش مشخصات شما تعبیه شده است.

2 3

2- تم های اختصاصی اکسپریا شامل شش رنگ، آبی، مسی، سبز، بنفش، نارنجی و قرمز در این قالب تعبیه شده است. شما میتوانید این تم ها را گوشه بالای سمت چپ انتخاب کنید. توجه داشته باشید با انتخاب هر تم تمامی بخش های سایت تغییر رنگ خواهند داد.

1

3- صفحه کلید مجازی پایین سایت با کاربرد اختصاصی در مرورگر قابل استفاده است. گزینه بک برای بازگشت به صفحه قبل، گزینه هوم برای بازگشت به صفحه اصلی سایت و گزینه منو نیز تماشای آخرین ارسالات سایت.
4- بلوک آخرین ارسالات نیز برای دسترسی به آخرین مطالب سایر بخش های سایت تعبیه شده است. به صورت پیش فرض آخرین ارسالات انجمن در تب اول قرار گرفته اند. برای مشاهده آخرین مطالب ویدئو سنتر و پلی استور به تب های دیگر مراجعه کنید.

 

برای آماده سازی این قالب زحمات زیادی صورت گرفته است که جا دارد از تیم طراحی پارسیان وب تشکر ویژه ای داشته باشیم. ما سعی کردیم با بهره گیری از نظرات شما و نیز احترام به تمام سلیقه ها یک پوسته کامل و زیبا را در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم این تغییرات بتواند رضایت شما دوستان عزیز را فراهم کرده باشد. خواهشمندیم نظرات خود را درباره قالب جدید با ما در میان بگذارید.

 

با تشکر از دوستان عزیز و سپاس مجدد از تیم طراحی پارسیان وب

مدیریت سایت تخصصی اکسپریا