xperia-C3-black-1240x840-c8952bfcb443173d1e7179c48cdcde90
پس از اینکه سونی در اواسط هفته به روزرسانی اندروید ۵٫۰ را برای نسخه تک سیم کارته اکسپریا C3 و اکسپریا T2 Ultra منتشر کرد، کاربران نسخه های دو سیم کارته این دو فبلت بی صبرانه منتظر دریافت آپدیت بر روی فبلت های خود بودند. سونی در ابتدا وعده داد که نسخه های تک سیم و دو سیم کارته این فبلت ها را به طور همزمان آپدیت خواهد کرد. البته واژه همزمان بدان معنی نیست که دقیقا در یک روز هر دو دستگاه به روز خواهند شد. بلکه به این معنی است که هر دو در همین مرحله به روزرسانی را دریافت میکنند و تفاوتی در مرحله به روزرسانی این دو نسخه وجود نخواهد داشت.

ساعتی قبل خبر رسید که نسخه دو سیم کارته فبلت اکسپریا T2 Ultra در کشور هند موفق به دریافت آپدیت اندروید 5.0 شده است. انتظارها برای کاربران نسخه دو سیم اکسپریا C3 نیز زیاد به طول نکشید و این دستگاه نیز هم اکنون به روزرسانی اندروید را دریافت کرده است. این به روزرسانی برای اکسپریا C3 در حال حاضر تنها در کشور هند قابل دریافت است.

طبق روال همیشه ما به محض انتشار این آپدیت در منطقه خاورمیانه، رام رسمی آن را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی در اختیار شما قرار خواهیم داد. در خبرهای بعدی اطلاعات بیشتر را در اختیار شما قرار خواهیم داد.