سونی موبایل حدود 1 هفته پیش نسخه هایِ جهانی گوشی هایِ اکسپریا XZ، اکسپریا X Performance، اکسپریا X Compact و اکسپریا X را با پچ امنیتی ماه فوریه گوگل بروزرسانی کرد. این بروزرسانی در همان روزهایِ اول در اختیار نسخه دو سیم کارته گوشی اکسپریا XZ قرار گرفت، اما تا به امروز برایِ نسخه دو سیم کارته گوشی اکسپریا X در هیچ یک از مناطق دنیا در دسترس کاربران نبود.

ساعاتی پیش اما این بروزرسانی در بیشتر مناطق دنیا، من جمله منطقه خاورمیانه برایِ نسخه هایِ دو سیم کارته گوشی اکسپریا X با شماره ساخت 34.2.A.0.311 به صورت OTA در دسترس کاربران قرار گرفته است. این بروزرسانی همانطور که برایِ گوشی اکسپریا XZ نیز اعلام کرده بودیم دارایِ تغییرات بسیار محدود، اما مهمی میباشد.

این آپدیت با حجم حدود 276.5 مگابایت به صورت OTA در آپدیت سنتر گوشی اکسپریا X ظاهر شده است و همانطور که در بالا نیز اشاره شد، اولین تغییر مشهود این آپدیت بروزرسانی پچ امنیتی گوگل به تاریخ اول فوریه است. اما با توجه به حجم آپدیت قطعاً تفاوت های دیگری اعمال خواهد شد. شاید تفاوت ها مشهود نباشد، اما به طور حتم میتوانیم به بهبود عملکرد و پایداری دستگاه پس از این آپدیت اُمیدوار باشیم.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریا