هفته گذشته با انتشار عکسی اعلام کردیم که به زودی سونی از نسخه طلایی رنگ کنسول PS4 Slim با هارد داخلی 1 ترابایت پرده برمیدارد. حال این خبر شکل موثق تری به خود گرفته است و بر اساس شواهدی که به دست ما رسیده است، گویا واقعیت دارد و واقعاً در آینده ای نزدیک معرفی و به زودی در دنیا عرضه خواهد شد.

به نظر میرسد این نسخه تفاوتی با نسخه اصلی کنسول PS4 Slim ندارد و تنها تفاوت اصلی آنها رنگ طلایی نسخه جدید میباشد، که یک تضاد بسیار زیبا را ایجاد میکند. در حال حاضر سونی کنسول محبوب PS4 Slim را در رنگ هایِ مشکی و سفید با هاردهایِ داخلی 500 گیگابایت و 1 ترابایت در اختیار کاربران قرار داده است.

اما این اولین باری نیست که سونی نسخه طلایی کنسول PS4 خود را معرفی و به فروش میرساند. قبلاً سونی با همکاری رستوران هایِ زنجیره ای Taco Bell، نسخه ای محدود با رنگ طلایی از کنسول PS4 را نیز معرفی و عرضه کرده بود. با اینحال در این نسل به نظر میرسد باز هم رنگ هایِ جذاب تری خواهیم دید و شاید در آینده کنسول PS4 Pro نیز رنگ هایِ جدیدی به خود ببیند.

در آخرین خبر موثقی که به دست ما رسیده است، یکی از کاربران شبکه اجتماعی توئیتر که ارتباط نزدیک با بخش پلی استین دارد با انتشار عکسی اعلام کرده است که سونی به زودی نسخه ای محدود از کنسول PS4 Slim را با رنگ طلایی، کنترلر طلایی و حافظه داخلی 1 ترابایتی با قیمت 249.99 دلار عرضه خواهد کرد.

بر اساس این خبر، سونی نسخه طلایی رنگ کنسول خود را با 50 دلار تخفیف و با قیمت نهایی 249.99 دلار به فروش خواهد رساند، که کاهش قیمت بسیار مناسبی است. از طرفی، در این آگهی اشاره شده است که کاربران میتوانند کنترلر Dual Shock 4 طلایی رنگ را نیز به صورت جُداگانه و با قیمت 39.99 دلار تهیه کنند.

بر اساس خبری دیگر، فروش این نسخه از کنسول سونی از تاریخ 9 ژوئن 2017 میلادی ( جمعه این هفته ) با قیمت 249.99 دلار آغاز خواهد شد و تا 17 ژوئن با همین قیمت در آمریکایِ شمالی به فروش خواهد رسید، سپس با تغییر قیمت به 299.99 دلار بازگشته و با این قیمت در سرتاسر دنیا در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع: