شب گذشته سونی موبایل به صورت رسمی از نسخه قرمز رنگ اکسپریا XZ Premium در ژاپن پرده برداشت. این رنگ چهارمین رنگ سونی برای اکسپریا XZ Premium پس از رنگ های کروم، مشکی و صورتی به حساب می آید.

رنگ قرمز اکسپریا XZ Premium با عنوان Rosso شناخته میشود که در زبان ایتالیایی همان معنای قرمز را دارد. سونی این رنگ را در گام نخست به کشور ژاپن وارد میکند و پس از آن در بازارهای دیگر بنا بر درخواست های مشتریان وارد خواهد شد.

حتما اگر علاقه مند به رنگ روسو یا همان قرمز اکسپریا XZ Premium شدید، در خصوص ورود یا عدم ورود این رنگ به کشورمان جویا خواهید شد. بر اساس اطلاعات رسمی که به دست ما رسیده، خوشبختانه رنگ قرمز هم در برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور ورود به بازار ایران قرار دارد و در آینده ای نزدیک به جمع رنگ های کروم و مشکی خواهد پیوست.

این روزها به خاطر اجرای طرح رجیستری تلفن های همراه، هر گونه اتفاق غیر قابل پیش بینی در این حوزه اجتناب ناپذیر است. به همین علت زمان دقیقی برای ورود گسترده رنگ قرمز اکسپریا XZ Premium به ایران در دسترس نیست. اما آنچه که مشخص است تا این لحظه سونی موبایل ایران خود را برای ورود نسخه قرمز رنگ اکسپریا XZ Premium به کشور آماده کرده و در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد، به زودی شاهد حضور این رنگ در ویترین فروشگاه های کشور خواهیم بود.