Android-6.0-Marshmallow

اگر با ما همراه بوده باشید، چندی پیش اعلام کردیم که سونی قصد دارد در دومین برنامه طرح اَندروید مفهومی خود، به 1000 کاربر اکسپریایی که صاحب یکی از گوشی هایِ اکسپریا Z3 یا اکسپریا Z3 کامپکت هستند، شانس کار کردن با اَندروید مفهومی 6.0 مارشمالو را بدهد. حال و پس از گذشت تقریباً 2 هفته، دقایقی پیش سونی موبایل تأیید کرد که این بروزرسانی رسماً برای کاربرانی که در این طرح ثبت نام کرده اند در حال انتشار است.

سونی اولین بار با نسخه 5.1 اَندروید مفهمومی اش قدم در این راه گذاشت، که البته در آن برنامه تنها 500 نفر و فقط از یک کشور توانستند در این طرح شرکت کنند. اما برنامۀ پیشِ رو در کشورهای دانمارک، استونی، فنلاند، آلمان، ایسلند، ایرلند، لتونی، لیتوانی، نروژ، سوئد و انگلستان برای صاحبان گوشی هایِ اکسپریا Z3 یا اکسپریا Z3 کامپکت از طریق برنامه اختصاصی این طرح در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

اینطور که از شواهد پیداست، فعلاً فقط صاحبان گوشی هایِ Z3 که در این طرح ثبت نام کرده بودند و سونی برای آنها دعوت نامه ارسال کرده است موفق به دریافت این بروزرسانی شده اند، اما سونی موبایل اذعان میکند که به زودی صاحبان گوشی هایِ Z3 کامپکتی که در این طرح ثبت نام کرده و برای شرکت در این برنامه دعوت شده اند نیز قادر به دریافت این بروزرسانی خواهند بود.