خبر عرضه رنگ سفید یخچالی کنسول PS4 Slim شاید چیز جدیدی نباشد، چون حدود چند هفته پیش این نسخه به صورت انحصاری در کشور ژاپن عرضه شد و خبرش را برایِ شما به اشتراک گذاشتیم. اما چیزی که در این بین جدید است، خبر عرضه این نسخه زیبا و منحصر به فرد به صورت جهانی است، که قطعاً با استقبال بینظیر کاربران در سراسر جهان مواجه خواهد شد.

سونی چندی پیش نسخه سفید رنگ کنسول PS4 Slim را در بازار ژاپن عرضه کرد و بر اساس پیش بینی ها، هم اَکنون در نظر دارد این نسخه را به صورت جهانی عرضه کند. پیش از این سونی نسخه سفید رنگ کنسول اصلی PS4 را نیز برایِ بازار ژاپن به صورت بسیار محدود عرضه کرده بود و سال گذشته نیز نسخه ای باندل شده به همراه بازی Destiny با رنگ سفید نیز به صورت جهانی عرضه شده بود.

سونی عرضه این نسخه منحصر به فرد از کنسول PS4 Slim را به صورت انحصاری توسط فروشگاههایِ Walmart در سرتاسر ایالت متحده آمریکا در دسترس کاربران قرار خواهد داد. همچنین، سونی مثل قبل به همراه کنسول خود یک بازی منحصر به فرد را نیز برایِ کاربران این نسخه تدارک دیده است، که ارزش خرید نسخه سفید رنگ کنسول PS4 Slim را بیش از پیش میکند.

بازی محبوب، بسیار زیبا و پرفروش Call Of Duty: Infinite Warfare به صورت اختصاصی در جعبه این کنسول موجود میباشد و کاربران به این ترتیب میتوانند با پرداخت تنها 299 دلار هم یک نسخه منحصر به فرد از کنسول PS4 Slim با رنگ سفید یخچالی و هم یک نسخه فیزیکی از آخرین نسخه بازی محبوب ندایِ وظیفه را به دست بیاورند.

نکته جالب اینجاست که نسخه Legacy بازی Call Of Duty در جعبه این کنسول قرار دارد، که حاوی نقشه فیزیکی بازی و نسخه بازسازی شده بازی خاطره اَنگیز Call Of Duty: Modern Warfare برایِ کنسول PS4 نیز میباشد. اگر برایتان جایِ سوال است، باید بگوییم که گیم پد Dual Shock 4 این نسخه نیز همگام با رنگ کنسول سفید یخچالی است، که زیبایی آنرا دو چندان میکند.

سونی همچنین اعلام کرده است که این نسخه برایِ بازار اروپا نیز در دسترس کاربران قرار دارد و این ویژگی ها بر رویِ نسخه عرضه شده در اروپا نیز وجود دارد؛ اما هنوز صحبتی از عرضه این نسخه برایِ بازار کانادا نشده است. البته بدیهی است که به زودی این نسخه در کشور کانادا و سایر کشورهایِ دنیا مثل ایران نیز موجود خواهد شد و کاربران میتوانند این نسخه منحصر به فرد از کنسول PS4 Slim را خریداری کنند.

اما نظر شما همراهان همیشگی درباره نسخه سفید رنگ کنسول PS4 Slim چیست؟ آیا شما به این رنگ بیشتر علاقه دارید یا نسخه مشکی رنگ؟ آیا در صورت موجود شدن این رنگ در کشور عزیزمان ایران، این نسخه منحصر به فرد را خریداری میکنید؟ مثل همیشه از طریق بخش نظرات منتظر نقطه نظرات گرم شما عزیزان هستیم.

منبع: