اطلاعات پیرامون تاریخ عرضه نسخه نهایی اَندروید O بسیار گیج کننده و مبهم است. هر چند از این موضوع تقریباً مطمئن هستیم که ویرایش نهایی نسخه بعدی اَندروید در ماه میلادی جاری عرضه خواهد شد، اما تاریخ دقیقی از آن در دست نیست. همانطور که پیشتر نیز در خبرهایی اعلام کرده بودیم، به نظر میرسد گوگل به زودی نسخه نهایی اَندروید O را برایِ گوشی هایِ پیکسل منتشر خواهد کرد.

یکی از اصحاب رسانه که به گوگل نزدیک میباشد ساعاتی پیش اعلام کرد که گوگل نسخه نهایی اَندروید O را در تاریخ 21 آگوست 2017 میلادی ( تا کمتر از 2 هفته دیگر ) برایِ پیکسل هایِ خود عرضه خواهد کرد. وی همچنین اذعان کرده است که گوگل دقیقاً در روز عرضه ویرایش نهایی نام این نسخه را فاش خواهد کرد، که در واقع روز خورشید گرفتگی ( کسوف ) میباشد.

همچنین، در اقدامی بسیار جالب، یکی از درزدهندگان مشهور دنیایِ فناوری، آقایِ Evan Blass که سابقه بسیار خوبی در درز دادن اطلاعات موثق دارد اذعان کرده است که گوگل ویرایش نهایی نسخه بعدی اَندروید را در تاریخ 21 آگوست 2017 میلادی منتشر خواهد کرد. با این حساب به نظر میرسد دیگر حرفی باقی نمیماند و باید منتظر انتشار نسخه نهایی اَندروید O در تاریخ مذکور باشیم.

در مجموع، با توجه به شایعات از پیش درز پیدا کرده، اطلاعاتی که امروز منبع خبری موثق و نزدیک به گوگل و در نهایت درز دهنده مشهور دنیایِ فناوری، Evan Blass در اختیار رسانه ها گذاشته اند، به نظر نمیرسد مدت زمان زیادی تا انتشار نسخه نهایی اَندروید O باقی مانده باشد و باید به زودی شاهد انتشار این نسخه باشیم. با ما همراه باشید…

منبع: