1
چندی پیش در اخباری که منتشر کردیم خبر از جزئیات یک اسمارت بند جدید از سونی دادیم که قرار است با سنسور ضربان قلب همراه باشد. در نهایت سونی موبایل امروز به تمام شایعات پایان داد و نسل جدید اسمارت بند خود را با نام SmartBand 2 به همراه سنسور پیشرفته ضربان قلب و البته طراحی بسیار شکیل تر معرفی کرد.
همانطور که انتظار میرفت از ویژگی جدید این دستبند میتوان به ردیاب پیشرفته ضربان قلب اشاره کرد. اکنون با وجود این سنسور، شخص قادر به درک و نظارت بیشتر و دقیق تری بر فعالیت های روزمره خود از جمله میزان هیجان و آرامش خواهد بود.

در SmartBand 2 کاربر قادر خواهد بود از بندهایی با رنگ های متنوع و البته جذاب استفاده کند. مهم ترین و کاربردی ترین ویژگی این دستبند در کنار سایر مشخصات بهره گیری از بالاترین گواهی مقاومت در برابر اب یعنی IP68 است، بنابراین در استفاده روزمره شما هیچ نگرانی ای از جهت تماس این دستبند با مایعات نخواهید داشت.

از ویژگی های دیگر این دستبند میتوان به حالت ردیابی مستقل برای دویدن اشاره کرد که کاربر را از همراهی اجباری یک گوشی هوشمند در کنار دستبند بی نیاز میکند. یکی دیگر از ویژگی های جذاب استفاده از سه رنگ مستقل ال ای دی برای اعلام اطلاعیه های جدید است.
رنگ های مختلف میتواند در نشان دادن اطلاعیه های گوناگون نظیر، پیامک، تماس های دریافتی و …. بسیار مفید باشد.

SmartBand 2 به طور کلی از ویژگیهایی نظیر، NFC، Bluetooth 4.0، باتری 58 میلی آمپری و دوام بسیار خوب تا 5 روز برخوردار است. این دستبند همچنین با گوشی های هوشمندی که از اندروید 4.4 به بالا بهره میبرند و گوشی های با سیستم عامل ios ورژن 8.2 به بالا کاملا هماهنگ خواهد بود.

ضمنا سونی برای دیوایس های هوشمند اندرویدی و همچنین گوشی های آیفون یک نرم افزار مستقل به منظور پشتیبانی از این دستبند طراحی کرده است. اما گوشی های هوشمند اندرویدی برای برقراری و انتقال اطلاعات کماکان میتوانند از برنامه محبوب Lifelog مانند گذشته استفاده کنند. در ادامه میتوانید تصاویر زیبا از این دستبند هوشمند و همچنین اسکرین شات هایی از محیط نرم افزار جدید مربوط به SmartBand 2 را مشاهده کنید.
1

2

3

4

5