sony-smartwatch3-header

گوگل به تازگی از نسخه جدید اَندروید ویر ( نسخه 1.3 ) پرده برداشت، که یکی از ویژگی هایِ جذاب آن اضافه شدن پوسته هایِ تعاملی به این سیستم عامل است. اما به کارگیری این پوسته هایِ تعاملی چه فایده ای دارد؟

گوگل میگوید حالا با این پوسته هایِ جدید تعریف شده برای سیستم عامل اَندروید ویر میتوانید در بالاترین قسمت ساعت هوشمند خود بر زمان نظارت داشته باشید و در قسمت پایین اطلاعاتی از قبیل وضعیت آب و هوا، پیام هایِ دریافتی، تماس هایِ دریافتی و خیلی چیزهایِ دیگر را داشته و یا حتی یک برنامه را در قسمت مذکور اجرا کنید. با این کار، کاربر میتواند با یک نگاه به ساعت هوشمند خود از وضعیت زمان باخبر شده و در عین حال آخرین ایمیل هایِ دریافتی یا تماس هایِ از دست رفته اش را مشاهده و بر رویِ آنها نظارت دقیقی داشته باشد.

یکی از این پوسته هایِ تعاملی که به همراه نسخه جدید اَندروید ویر به سـاعت هــایِ هوشمند اضـافــه میشود پوسته « با هم » است. همانطور که از نام این پوسته پیداست، 2 کابر میتوانند با کمک این پوسته تعاملی اطلاعات زیادی از قبیل عکس ها، فعالیت ها و حتی شکلک هایِ Emoji را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. تنها کاری که برای شروع این اَمر لازم است، جُفت شدن با یک ساعت هوشمند دیگر مجهز به سیستم عامل اَندروید ویر میباشد.

این بروزرسانی هم اَکنون برای نسل سوم ساعت هوشمند سونی که مجهز به سیستم عامل اَندروید ویر است با شماره ساخت LCA43 میباشد. اگر صاحب SmartWatch 3 سونی هستید و هنوز این بروزرسانی را دریافت نکرده اید، میتوانید از لینک انتهای مطلب بروزرسانی مذکور را دریافت و بر رویِ ساعت هوشمند خود نصب کنید. بدیهی است که برای دریافت بروزرسانی مذکور از سرورهایِ گوگل نیاز به اینترنت آزاد خواهید داشت.

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود فریمور رسمی اَندروید ویر 1.3 برای نسل سوم ساعت هوشمند سونی 55.05 مگابایت دانلود
منبع: