کمتر از چهار روز تا کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه IFA 2017 باقی مانده و همه منتظر معرفی پرچمداران جدید سونی در این رویداد هستند. تقریباً بسیاری از اطلاعات اکسپریا XZ1 به عنوان گل سرسبد اسمارت فون های سونی در نیمه دوم سال جاری پیش از معرفی رسمی به بیرون درز کرده اما هنوز هم نقاط مبهمی وجود دارد که ما را برای معرفی این محصول تشنه نگاه داشته است.

از نظر ظاهری تقریباً همه چیز برای ما روشن شده است. تصاویر زیادی که در روزهای گذشته از اکسپریا XZ1 به بیرون درز کرده هیچ نقطه مبهمی از نظر طراحی برای پرچمدار جدید سونی باقی نمیگذارد. کاربران زیادی انتظار داشتند که سونی همانند برخی کمپانی های دیگر به سمت کم کردن حاشیه ها قدم بردارد که به نظر هنوز سونی تصمیمی بر چنین کاری ندارد.

از نظر سخت افزاری، استفاده از پردازنده اسنپدراگون 835 و رم 4 گیگابایتی برای این دستگاه به تایید رسیده است. دوربین 19 مگاپیکسلی نیز همانند اکسپریا XZ Premium در این دستگاه نیز به کار گرفته خواهد شد اما جزئیات آن هنوز در دسترس نیست.

در فاصله کوتاه تا معرفی و با توجه به اطلاعات درز کرده از اکسپریا XZ1، آخرین انتظارات شما از سونی برای این دستگاه چیست؟ از طریق دیدگاه ها با ما در ارتباط باشید تا ببینید کاربران اکسپریان چه خواسته هایی دارند که در آخر این هفته، عمل یا عمل نکردن به آنها توسط سونی مشخص خواهد شد.