سونی با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی نیم ساعته، سه گوشی هوشمند و چند محصول دیگر را در نمایشگاه IFA 2017 معرفی کرد. در بین تمامی محصولاتی که هفته گذشته از سونی معرفی شدند، اکسپریا XZ1 بیش از همه در کانون توجهات قرار داشت.

اکسپریا XZ1 به نوعی جایگزین اکسپریا XZ است که تا سال آینده به عنوان جدیدترین و قوی ترین اسمارت فون سونی نقش مهمی ایفا میکند. اکسپریا XZ1 تقریباً شبیه به اکسپریا XZ Premium است، با این تفاوت که ابعاد آن کوچکتر شده و چند قابلیت جدید نیز به آن اضافه شده است.

همیشه بعد از معرفی یک اسمارت فون قدرتمند، این سوال پدید می آید که آیا لیاقت پرچمداری یک برند را دارد یا خیر؟ اکسپریا XZ1 قرار است پرچمدار کاروان اسمارت فون های سونی در مسیر پایانی سال 2017 باشد. حال اینکه از عهده این وظیفه سخت بر می آید و یا نمیتواند جایگاه قابل توجهی برای خود پیدا کند، سوالی است که در آینده به پاسخ آن خواهیم رسید.

در نخستین یکشنبه پس از معرفی اکسپریا XZ1، نظرسنجی این هفته را به همین موضوع اختصاص میدهیم. آیا اکسپریا XZ1 به عنوان پرچمدار جدید سونی انتظارات شما را برآورده میکند؟ جواب بلی یا خیر است که ما برای هر کدام از این دو گزینه، از شما دلیل میخواهیم. اگر انتخاب شما بلی است، چه چیزی در این تلفن هوشمند دیده اید که این انتخاب را کرده اید و اگر خیر، چه انتظاری داشته اید که توسط اکسپریا XZ1 برآورده نشده است؟

اکسپریا XZ1 به عنوان پرچمدار جدید سونی انتظارات شما را برآورده میکند؟

نتایج

Loading ... Loading ...