تیتر این مقاله، سوال بسیار تلخی است که دوست داشتیم، هیچگاه آن را در سایت اکسپریان از شما نپرسیم! اما دست تقدیر اینگونه ما را به این سمت بُرد. در ماه های اخیر سونی موبایل دستخوش اتفاقات عجیبی بود که ثمره آن، خروج این شرکت از منطقه خاورمیانه شد.

بعد از گذشت چند ماه از خروج سونی موبایل از خاورمیانه، هنوز گوشی های سونی در ایران کم و بیش یافت میشود. البته در حال حاضر واردات گوشی های هوشمند به کشور ما با مشکلات عدیده ای رو به رو است که این موضوع تنها به سونی محدود نمیشود. با این حال، چند ماهی است که راه ورود گوشی های سونی به ایران بسته شده و هر چه که در بازار یافت میشود، از موجودی های قدیمی تر است.

ورود یا عدم ورود گوشی های جدید سونی به ایران هنوز تعیین تکلیف نشده است. چرا که فعلا وضعیت واردات گوشی ها مشخص نبوده و به تبع آن، واردات گوشی های سونی نیز با دشواری های زیادی همراه است. با این حال طرفداران این برند همچنان نا امید نیستند و امیدوار به خرید گوشی محبوب خود خواهند بود.

شاید حالا که دیگر خبری از سونی موبایل در ایران و خاورمیانه نیست و به تبع آن پشتیبانی از گوشی های سونی نیز مثل سابق نباشد، بسیاری از طرفداران سونی به سراغ دیگر برندها کوچ کنند. سوال نظرسنجی امروز ما مختص طرفداران و علاقه مندان به سونی است که برای دوران پساسونی در ایران باید برنامه ریزی کنند. شما به عنوان یکی از طرفداران سونی چه تصمیم خواهید گرفت؟ آیا با پذیرش دشواری ها و ریسک های احتمالی، همچنان به دنبال خرید گوشی های سونی هستید یا به دنبال برندهای دیگر خواهید بود؟ اگر اینطور است کدام برند را جایگزین میکنید؟

با توجه به اتفاقات اخیر، آیا از سونی موبایل به یک برند دیگر کوچ خواهید کرد؟

نتایج

Loading ... Loading ...