شاید بعد از اپل، سونی یکی از کم کار ترین شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند، از نظر تنوع در بازار باشد. سونی با سیاست های جدید خود، تنوع تولید گوشی های هوشمند را کم کرده به طوری که هر ساله، معمولا 5-6 مدل را در رده های مختلف معرفی و روانه بازار میکند.

در حال حاضر، از بین اسمارت فون های معرفی شده توسط سونی در طی سه سال اخیر، حدود 10 مدل در بازار موجود است. اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Premium قدیمی ترین و اکسپریا XZ1 نیز جدیدترین اسمارت فون سونی است که در بازار کشورمان، امکان خرید آن وجود دارد.

برای خرید یک گوشی هوشمند، باید بین قابلیت ها و قیمت توازن برقرار باشد. این توازن گاهی به سمتی کشش دارد که یک گوشی هوشمند را تبدیل به یک مدل خوش قیمت در بازار میکند که خریداران به سمت آن هجوم می آوردند. در مقابل برخی از مدل ها نیز قیمت گذاری نامناسبی دارند که نتیجه آن، عدم استقبال مناسب از آن است.

امروز به روال یکشنبه ها، با یک نظرسنجی جذاب در خدمت شما هستیم. از بین تمامی گوشی های هوشمند سونی که در بازار کشورمان موجود هستند، به نظر شما کدامیک ارزش خرید بیشتری دارند؟ با مشاهده حدود قیمت هر یک از مدل ها که در کنار نام آنها گنجانده شده، خوش قیمت ترین گوشی هوشمند سونی در بازار را انتخاب کنید. انتخاب شما باید با احتساب قابلیت ها در برابر قیمت باشد که با ارزش ترین مدل را محاسبه کند.

با توجه به قیمت، کدامیک از گوشی های سونی در بازار ارزش خرید بیشتری دارد؟

نتایج

Loading ... Loading ...