Xperia-M2-hands-on_27-640x480
برای آنهایی که حساسیت زیادی در هنگام خرید یک گوشی هوشمند دارند، انتخاب یک مدل مناسب و خوش قیمت کار ساده ای نیست. گاهی برای بسیاری از ما پیش آمده که قصد خرید یک گوشی هوشمند با یک بودجه خاص را داریم اما بین چند مورد مناسب قرار گرفته و نمیتوانیم یک گزینه برتر را انتخاب کنیم.

اگر بخواهیم یک گوشی هوشمند را به عنوان برترین گوشی سال در بین گوشی های اکسپریا انتخاب کنیم کار سختی نخواهیم داشت. چرا که یک گوشی گران قیمت طبیعتا برتر از یک گوشی ارزان قیمت است. اما این سوال مطرح است که کدام گوشی با توجه به قیمتش ارزش خرید بیشتری دارد. یه عبارتی کدام گوشی اکسپریا است که امکانات بهتر و بیشتری را در ازای مبلغ پرداختی به ما میدهد؟

امروز قصد داریم تا با یک نظرسنجی برترین گوشی هوشمند اکسپریا از ابتدای سال 2014 تا امروز را انتخاب کنیم. اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته نیز چنین نظرسنجی در سایت ایجاد شده بود که در پایان اکسپریا SP با بیشترین رای به عنوان خوش قیمت ترین گوشی اکسپریا در سال 2013 انتخاب شد.

در این نظرسنجی امکانات گوشی ها در ازای قیمت آنها مدنظر است. به عبارتی سوال اینگونه است که کدام گوشی در برابر قیمتش ارزش خرید بیشتری دارد و یا به اصطلاح کدام گوشی اکسپریا خوش قیمت تر از دیگر مدلهاست؟

در این نظرسنجی گوشی های هوشمند موجود در بازار ایران قرار گرفته اند و به همین خاطر برخی مدل های تازه معرفی شده همچون اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 کامپکت در این نظر سنجی قرار ندارند. شما میتوانید از قسمت زیر گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و در بخش نظرات نیز دلایل خود را برای این انتخاب با ما در میان بگذارید.

برترین و خوش قیمت ترین گوشی اکسپریا در سال 2014 ؟

نتایج

Loading ... Loading ...