سونی از ابتدای سال گذشته، با راه اندازی خانواده ای جدید به نام X تغییراتی بنیادین در سیاست ساخت گوشی های هوشمند خود ایجاد کرد. این تغییرات چه در زمینه ساختار گوشی های هوشمند و چه در زمینه سیاست های فروش و تبلیغات به وضوح در رفتارهای سونی دیده میشود.

سونی موبایل ایران همسو با سونی در دو سال اخیر سیاست بازاریابی خود را در کشور دستخوش تغییر کرد. از بدو ورود خانواده X طرح های مختلفی برای خریداران ارائه شد که تا امروز در تمامی گوشی های هوشمند این خانواده ادامه پیدا کرده است.

در آخرین اقدام سونی موبایل ایران، به مناسبت عید نوروز جشنواره ای برگزار شد که از 23 بهمن ماه تا 8 اردیبهشت، تمامی خریداران گوشی های خانواده X از جوایزی که سونی برای آنها در نظر گرفته بهره مند شدند. این جوایز شامل سکه تمام بهار آزادی، نیم سکه بهار آزادی، ربع سکه بهار آزادی، هدست بلوتوث SBH20، پاور بانک (شارژر همراه)، پایه سلفی و وجه نقد بود که تمامی خریداران بدون استثنا از یکی از این هدایا بهره مند شدند.

علاوه بر این جوایز سونی موبایل ایران یک خودروی سانگ یانگ تیوولی نیز به عنوان جایزه ویژه در نظر گرفت که از بین تمامی شرکت کنندگان در این جشنواره به قید قرعه در آینده ای نزدیک به یک نفر اهدا خواهد شد. به هر حال این جشنواره دو روز قبل به پایان رسید. شاید شما با خرید یکی از گوشی های سری X در این جشنواره شرکت کردید و یا شاید هم نیازی به خرید گوشی هوشمند جدید احساس نکردید. در هر صورت جزو هر کدام از این دو گروه هستید خواهشمندیم در این نظرسنجی شرکت کنید. در صورتی که در جشنواره سونی شرکت کرده و برنده جایزه ای هم شدید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

نظر شما در مورد جشنواره نوروزی سونی موبایل ایران چیست؟

نتایج

Loading ... Loading ...