Z5-4-640x426
در بین تمامی برندهای فعال در حوزه گوشی های هوشمند، هر شرکتی با ویژگی های خاص خود شناخته میشود. ممکن است بسیاری گوشی های یک برند را به دوربین خوب آن بشناسند. برند دیگری با صفحه نمایش های عالی خود شناخته شود شرکت های دیگر نیز هر کدام با ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد خود مشهور شوند.

هیچ شرکتی را نمیتوان یافت که بتواند در تمامی بخش ها لقب بهترین بهترین ها را از آن خود کند. چه بسا که ممکن است یک شرکت هر چند گمنام، بتواند در یک زمینه خاص آنقدر شهرت یابد که همگان گوشی های آن شرکت را به همان ویژگی بشناسند.

گوشی های هوشمند سونی که تماما با نام اکسپریا شناخته میشوند، دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی هستند. سونی در بسیاری از زمینه ها همچون دوربین، عمر باتری، صفحه نمایش، طراحی و … از برترین های بازار محسوب میشود اما در اینکه کدامیک از ویژگی های گوشی های سونی مهمترین شاخصه آنهاست به طوری که بتوان گوشی های اکسپریا را با آن ویژگی شناخت جای بحث دارد.

شما کاربران عزیز که به طور حتم از سلایق و ایده های متفاوتی بهره مند هستید، میتوانید در پاسخ به این سوال به ما کمک کنید. هدف از این نظرسنجی یافتن مهمترین ویژگی و شاخصه گوشی های اکسپریا است. ما به دنبال آن هستیم تا بدانیم به نظر شما کدامیک از ویژگی های گوشی های سونی مهمتر و شناخته شده تر از دیگر ویژگی هاست یا به عبارتی بر روی گوشی های سونی چه برچسبی به عنوان یک ویژگی شاخص میتوان زد؟

ما از بین ویژگی های مختلف، پنج شاخصه گوشی های سونی را که بیشتر از سایر مشخصات در گوشی های اکسپریا از آنها یاد میشود در نظر سنجی وارد کرده ایم. از بین این چهار گزینه شما کدامیک را به عنوان شاخص ترین ویژگی های گوشی های اکسپریا انتخاب میکنید؟ اگر ویژگی مدنظر شما در بین گزینه های مورد نظر نیست در نظرات ما را از شاخصه مهم سونی از دید خود آگاه کنید.

شاخص ترین ویژگی گوشی های اکسپریا از نظر شما چیست؟

نتایج

Loading ... Loading ...