z5
اقدام جالب سونی در معرفی یک اسمارت فون با مشخصات نسبتا مشابه و در اندازه های مختلف نهایت احترام این شرکت به تمامی سلایق و خواسته ها را نشان میدهد. روز گذشته سونی سه گوشی هوشمند جدید با نام های اکسپریا Z5 Compact، اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Premium را معرفی کرد که به ترتیب دارای 4.6 اینچ، 5.2 اینچ و 5.5 اینچ صفحه نمایش هستند.

فاصله یک اینچی بین کوچکترین تا بزرگترین عضو خانواده Z5 میتواند طیف وسیعی از سلایق را در بر بگیرد تا هر کدام از مشتریان مطابق با خواسته های خود بتوانند یکی از این سه گوشی هوشمند را انتخاب کنند.

هر سه گوشی هوشمند در بسیاری از جهات با یک دیگر برابر هستند. دوربین و پردازنده که جزو بخش های مهم یک گوشی هوشمند است در هر سه گوشی مشترک است. اصلی ترین وجه تمایز این سه دستگاه اندازه و رزولوشن صفحه نمایش است. اکسپریا Z5 Compact با صفحه نمایش 720p، اکسپریا Z5 با صفحه نمایش 1080p و در نهایت اکسپریا Z5 Premium با صفحه نمایش خیره کننده 2160p از این حیث با یکدیگر تفاوت دارند. در کنار صفحه نمایش سونی برای هر کدام از این سه دستگاه باتری های با ظرفیت متفاوت قرار داده است.

انتخاب یکی از این سه گوشی کار بسیار دشواری است. شاید مدل کامپکت با توجه به اندازه کوچکش مخاطبان خاص داشته باشد اما اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Premium میتواند برای بسیاری از علاقه مندان یک دوراهی دشوار ایجاد کند. هر چند که برتری اکسپریا Z5 Premium نسبت به اکسپریا Z5 بر کسی پوشیده نیست اما قیمت این دستگاه نیز به مراتب بالاتر از نسخه اصلی است و همین میتواند برای بسیاری کار خرید این دستگاه را سخت کند.

این سه گوشی به زودی قرار است به بازار های جهانی وارد شوند. با معرفی این سه دستگاه نظر خود را پیرامون هر کدام بیان کنید. شما کدامیک از گوشی های اکسپریا Z5 Compact، اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Premium را بیشتر میپسندید؟ اگر قصد خرید یکی از اسمارت فون های این خانواده را داشته باشید کدام را انتخاب میکنید؟ ضمن شرکت در این نظرسنجی از شما میخواهیم نظرات خود را نیز در این رابطه با ما در میان بگذارید.

شما کدامیک از گوشی های خانواده Z5 را بیشتر میپسندید؟

نتایج

Loading ... Loading ...