z-3
در روزهای پایانی سال 2014 به سر میبریم. سونی و دیگر سازندگان گوشی های هوشمند در این روزها به تعطیلات زمستانی رفته اند و هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهند. تقریبا پرونده گوشی های 2014 برای تمامی کمپانی های تلفن همراه بسته شده و دیگر تا پایان سال جاری انتظار معرفی هیچ محصولی نمیرود.

سونی در سال 2014 با فراز و نشیب های زیادی رو به رو شد. در مجموع از نظر کمی محصولات معرفی شده توسط سونی در این سال با سال های گذشته تفاوت های چندانی نداشت و سونی امسال نیز از نظر کمی تعداد کمتری گوشی هوشمند به نسبت رقبای خود معرفی کرد. البته مهم ترین نکته ای که قابل ذکر است افزایش گوشی های هوشمند دو سیم کارته سونی است که در این سال سونی بیش از نیمی از گوشی های هوشمند خود را در دو نسخه تک و دو سیم کارته ارائه کرد.

طبق روال سال های گذشته قصد داریم تا با یک نظرسنجی برترین گوشی هوشمند سونی در سال 2014 را انتخاب کنیم. البته طبیعی است که گوشی های سونی در رده های مختلف قرار دارند و مقایسه کیفی یک پرچمدار با یک مدل ارزان قیمت کار درستی نیست. به همین خاطر ما انتخاب بهترین گوشی را بر اساس قیمت و کارایی در نظر گرفته ایم.

این نظر سنجی سال گذشته نیز در سایت به انجام رسیده بود که اکسپریا SP عنوان محبوب ترین گوشی هوشمند سونی در سال 2013 را کسب کرد و پس از آن نیز اکسپریا Z و اکسپریا Z1 در رتبه های بعدی قرار گرفتند. حالا نیز انتخاب را بر عهده شما میگذاریم. به نظر شما بهترین گوشی هوشمند بر اساس کارایی و قیمت در سال 2014 کدامیک از گوشی های زیر است؟
توجه داشته باشید در این نظر سنجی مدل های تک سیم کارته و دو سیم کارته در یک نام قرار گرفته اند. به طور مثال منظور از اکسپریا M2 مدل های تک سیم کارته، دو سیم کارته و نسخه ضد آب این دستگاه است.

محبوب ترین گوشی سونی در سال 2014؟

نتایج

Loading ... Loading ...