سونی موبایل هفته گذشته در مراسمی اختصاصی، اکسپریا XZ Premium را برای اصحاب رسانه در خاورمیانه نمایش داد. در جریان مراسم معرفی اکسپریا XZ Premium در دبی تایید شد که این دستگاه در اواخر خرداد پا به بازار ایران خواهد گذاشت.

ورود اکسپریا XZ Premium به ایران در ابتدای کار با قیمتی اعلام شده که بسیار پایین تر از قیمت جهانی آن است. سونی موبایل برای بازار ایران قیمت حدود 2.5 میلیونی را در ابتدای امر برای این گوشی هوشمند در نظر گرفته تا پایین تر از رقبای خود در بازار عرضه گردد.

شاید گلکسی S8 را مهمترین رقیب اکسپریا XZ Premium در بازار بدانیم اما قیمت پرچمدار سونی از پرچمدار سامسونگ در بازار ایران بسیار کمتر است. در خوش بینانه ترین حالت شاید قیمت گلکسی S8 در زمان عرضه اکسپریا XZ Premium در بازار ایران به 2.5 میلیون برسد تا آن روز دو گوشی هوشمند قدرتمند در بازار هم قیمت باشند.

به نظر شما قیمت 2.5 میلیون تومانی برای اکسپریا XZ Premium که قدرتمندترین گوشی هوشمند سونی تا امروز به حساب می آید قیمت مناسبی است؟ در این نظرسنجی شرکت کنید و در صورت امکان نظر خود را در مورد خرید این دستگاه در آینده نیز اعلام کنید.

آیا از قیمت گذاری اکسپریا XZ Premium در ایران راضی هستید؟

نتایج

Loading ... Loading ...