حتما در جریان هستید که جدیدترین پرچمدار سونی، به تازگی وارد بازار ایران شده است. اکسپریا XZ Premium از هفته گذشته به صورت بسیار محدود پا به ایران گذاشت. با شروع این هفته، حجم موجودی اکسپریا XZ Premium در بازار کشور بیشتر شد و در روزهای آینده نیز با شدت بیشتری به بازار راه پیدا خواهد شد.

تعداد گوشی های اکسپریا XZ Premium که تا این لحظه وارد بازار شده است، چندان زیاد نیست تا به همین خاطر بسیاری از علاقه مندان به این دستگاه همچنان برای تهیه گوشی هوشمند مورد علاقه خود ناکام بمانند. اما جای نگرانی نیست چرا که از امروز فروشگاه تکنولایف پس از یک مرحله پیش فروش، رسماً فروش اکسپریا XZ Premium را آغاز کرده است.

اکسپریا XZ Premium بدون تردید طرفداران زیادی در ایران دارد، اما اینکه از بین این طرفداران، چه تعداد از آنها خود را برای خرید یک دستگاه اکسپریا XZ Premium آماده میکنند مشخص نیست. به مناسبت ورود اکسپریا XZ Premium به ایران نظرسنجی این هفته را نیز به جدیدترین محصول وارد شده به ایران اختصاص می دهیم.

با توجه به عرضه رسمی اکسپریا XZ Premium در ایران و مشخص شدن قیمت نهایی آن، تصمیم شما در قبال این تلفن هوشمند چیست؟ آیا تصمیم به خرید یک اکسپریا XZ Premium دارید؟ یا این که برنامه ای برای انجام چنین کاری ندارید؟ در صورت امکان دلایل انتخاب خود را نیز در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

آیا برنامه ای برای خرید اکسپریا XZ Premium دارید؟

نتایج

Loading ... Loading ...