Z-series-12
هفته گذشته مهمترین خبری که شنیدیم، تولد سری X و به پایان آمدن راه سری Z بود. سونی با راه اندازی یک خانواده جدید تحت عنوان X سعی در ایجاد تغییراتی اساسی در گوشی های هوشمند خود داشته و در این مسیر چاره ای جز قربانی کردن خانواده Z ندارد.

سونی خانواده Z را که در ابتدای سال 2013 با اکسپریا Z راه اندازی کرده بود، تا سری اکسپریا Z5 ادامه داد و در نهایت تصمیم گرفت تا تکامل این خانواده را در همین نقطه به پایان برساند.

از این پس باید شاهد معرفی محصولاتی قدرتمند تحت عنوان “X” باشیم. اما هنوز هم سری Z در بین کاربران محبوبیت فراوانی دارد. سری Z تا مدت ها توسط سونی مورد حمایت قرار میگیرد و بسیاری سونی را با همین خانواده کامل میشناسند.

شاید بسیاری از کاربران فعلی سایت تخصصی اکسپریا هم اکنون صاحب یکی از گوشی های سری Z هستند و یا حداقل پیش از این تجربه استفاده از آنها را داشتند. البته عده ای دیگر نیز تا به حال فرصت در اختیار داشتن گوشی های این خانواده را نداشتند و از حالا برای خرید یک گوشی از خانواده X برنامه ریزی میکنند.

در ادامه نظرسنجی های هفتگی سایت تخصصی اکسپریا، در این هفته به مهمترین رویداد روز سونی میپردازیم. شما کاربران عزیز تا به حال تجربه استفاده از گوشی های سری Z را داشته اید یا خیر؟ اگر داشتید اسم گوشی های خود را در ادامه و در قسمت دیدگاه ها برای ما بنویسید. در این نظرسنجی نیز حتما شرکت کنید تا وفاداران و صاحبان به گوشی های خانواده Z را بیشتر بشناسیم.

آیا شما تا به حال تجربه استفاده از گوشی های سری Z را داشتید؟

نتایج

Loading ... Loading ...