Sony_Xperia_M4_Aqua_3
روت کردن یکی از رایج ترین اقدامات در بین کاربران گوشی های اندرویدی است. با روت کردن دستگاه دست کاربران برای توسعه و مدیریت بیشتر بر روی گوشی بازتر میشود به همین خاطر بسیاری از کاربران مزایای فراوان آن را به ضررات احتمالی آن ترجیح میدهند.

کاربران گوشی های هوشمند اکسپریا معمولا از روش های مختلفی اقدام به روت کردن گوشی خود میکنند. در نسخه های قدیمی تر روت دستگاه چندان دشوار نبود اما هر چه که نسخه های اندروید بالاتر رفت امنیت دستگاه نیز برای جلوگیری از روت بیشتر شد.

راحت ترین روش برای روت گوشی های هوشمند اکسپریا باز کردن بوت لودر دستگاه است که بعد از آن مسیر سختی برای روت در پیش روی کاربر قرار ندارد. اما باز کردن بوت لودر معایبی نیز دارد که برخی کاربران را برای انجام آن دچار تردید میکند. این که برای روت دستگاه کدام روش بیشتر مورد توجه است شاید با نظرسنجی امروز روشن شود.

نظرسنجی این هفته چگونگی روت گوشی های هوشمند را از شما درخواست میکند. سوال ما این است که آیا گوشی هوشمند شما هم اکنون روت شده است یا خیر؟ اگر این طور است شما از چه طریقی گوشی خود را روت کرده اید؟ در این نظرسنجی شرکت کرده و دلایل انتخاب گزینه مورد نظر خود را نیز با ما در میان بگذارید.

آیا شما گوشی هوشمند خود را روت کرده اید؟

نتایج

Loading ... Loading ...