سونی به واسطه تولید محصولات بسیار خاطره انگیز در سال های گذشته، محبوبیت بسیار بالایی در بین مردم جهان از جمله هموطنان ما دارد. بسیاری از ما با محصولات سونی مثل واکمن، پلی استیشن و … خاطره های زیادی داریم و همین خاطره ها سبب شده تا همیشه در انتخاب یک ابزار الکترونیکی، سونی را در صدر گزینه های مورد نظر خود قرار دهیم.

سونی گوشی های هوشمند خود را با نام اکسپریا تولید و عرضه میکند. گوشی های سونی همانند سایر شاخه های این شرکت، طرفداران سرسختی دارند که همیشه انتخاب اول و آخر آنها چیزی جز همین اسمارت فون های اکسپریا نیست.

وقتی یک مشتری به خرید یک گوشی هوشمند اقدام میکند، یا بنا بر تجربه قبلی خود و علاقه ای که به برند مورد نظر دارد، انتخاب خود را انجام میدهد، و یا با توجه به نیازهای اصلی خود یک گوشی را از بین چندین مدل موجود انتخاب میکند. به عبارتی، دو گروه از افراد وجود دارند: یک افرادی که مشتری وفادار یک برند هستند و دو افرادی که هیچگونه وفاداری نداشته و در هر برهه زمانی با توجه به نیاز خود یک انتخاب صحیح را انجام میدهند.

در این نظرسنجی سعی داریم تا ارتباط شما را با گوشی های سونی مورد ارزیابی قرار دهیم. آیا شما به واسطه علاقه ای که به سونی دارید، گوشی های اکسپریا را انتخاب میکنید؟ اگر آری میزان وفاداری شما به سونی چقدر است؟ آیا سابقه کوچ کردن به سمت برندهای دیگر را دارید و یا هرگز تجربه کار با هیچ گوشی دیگری را نداشتید. در حالت سومی نیز آیا تجربه کار با انواع گوشی های هوشمند را دارید و فقط به واسطه نیاز خود و قابلیت های موجود انتخاب میکنید؟ یکی از این سه گزینه را انتخاب کنید و دلایل انتخاب خود را نیز با ما در میان بگذارید.

شما در کدام دسته از مشتریان سونی قرار دارید؟

نتایج

Loading ... Loading ...